Szkolenia z konsultacjami on-line

Firma Consultrix ma przyjemność serdecznie zaprosić na szkolenia z konsultacjami on-line. Ta nowa inicjatywa pozwala na przekazanie pracownikom i pracodawcom oficjalnych i rzetelnych informacji, bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo kursanci mają możliwość konsultacji na żywo z wykwalifikowanym wykładowcą COPiB Consultrix.

Kursy on-line z konsultacjami są opracowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów stacjonarnych. Gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie merytorycznym.

Szkolenia on-line z konsultacjami kierowane są do pracowników, pracodawców i wszystkich osób zainteresowanych szkoleniami z dziedziny BHP. Lista szkoleń online jest na bieżąco aktualizowana.

W przeciwieństwie do standardowych form e-learningu, kursanci otrzymują na stałe profesjonalną prezentację szkoleniową dzięki czemu mogą zapoznać się z wiedzą i materiałem w pełnym skupieniu i w dogodnym dla siebie momencie, co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Co więcej mogą do niej sięgnąć w każdej chwili w celu przypomnienia sobie najważniejszych informacji.

Podczas szkoleń on-line z konsultacjami wykładowca omawia najważniejsze informacje na temat prawa pracy, obowiązków pracowników, kierowników i pracodawców. Ponadto, wspomniana wcześniej możliwość konsultacji on-line pozwala kursantom zadawać pytania na żywo.

Jesteśmy liderem w organizacji szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Tylko w 2019 roku przeszkoliliśmy ponad 6 260 osób.

Lista aktualnych szkoleń on-line z konsultacjami:

    • Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami                                   29.07.2020  ZAPISZ SIĘ
    • Szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno – technicznych                                      29.07.2020 ZAPISZ SIĘ
    • Szkolenie w zakresie bezpiecznego i właściwego korzystania ze środków ochrony indywidualnej 18.08.2020 ZAPISZ SIĘ
    • Szkolenie w zakresie prowadzenia instruktażu stanowiskowego                                                19.08.2020 ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy również do sprawdzenia naszego harmonogramu szkoleń stacjonarnych.

szkolenia z konsultacjami on-line

14 lipca 2020|