Pomoc dla Niny z Lublina!

Rodzice rocznej dziewczynki, chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), muszą zebrać 9 mln zł na najdroższy lek świata.

Pomoc dla Niny z Lublina
Czasu jest coraz mniej! Lek można podać wyłącznie do czasu aż dziecko osiągnie wagę 13.5 kg a mała obecnie wazy już 10 kg. Co więcej minęły już 2 miesiące zbiórki a jak na razie udało się zebrać dopiero 1 mln zł. Rodzice Ninki muszą zebrać jeszcze 9 x tyle!

W pomoc rodzinie włącza się coraz więcej ludzi i firm. Sportowcy, aktorzy, samorządowcy i inni wśród których są takie osoby jak Anna Lewandowska i aktorka Katarzyna Bujakiewicz. Wszyscy zachęcają do przekazywania darowizn na rzecz chorego dziecka. My również włączamy się do akcji oraz nagłaśniamy sprawę! Tak jak ponad 23 398 osób dołączcie do akcji pomocy, lista możliwości jest bardzo duża i stale rośnie:

  1. Wpłać pieniądze za pośrednictwem fundacji Siepomaga i internetowej zbiórki pieniędzy na siepomaga.pl/nina >>Ninka choruje na SMA – walczymy o terapię genową, by ją ratować!<<
  2. Wyślij SMS na numer 72365 o treści: 0095257 (koszt 2,46 zł brutto, w tym VAT)
  3. Śledź fanpage’a małej Niny >>Nineczka Kropeczka walczy z SMA<<
  4. Sprawdź licytacje na Charytatywni Allegro i licytuj lub dorzuć jakiś przedmiot na licytacje >>Ninka choruje na SMA – walczymy o terapię genową, by ją ratować!<<

Dołącz do akcji „Odkręć Ninie SMA”!

Jest to akcja zbierania plastikowych nakrętek do specjalnie wyznaczonych kontenerów znajdujących się w całym województwie Lubelskim. Od lat większość z nas odkłada plastikowe nakrętki a jeśli jeszcze tego nie robicie to dobry czas aby zacząć. W samym Lublinie znajduje się już ponad 100 punktów zbioru nakrętek z butelek po napojach, słoikach, musztardzie, ketchupie czy kawie. Ponadto jest to coś co możemy robić w każdej wolnej chwili a wypracowując dobry nawyk możemy pomóc Nince i innym. Więcej o akcji i punktach zbioru nakrętek poczytacie na grupie na Facebooku „Nineczka Kropeczka SMA – LICYTACJE ” gdzie również możecie licytować przedmioty wystawione by wspomóc małą Lubliniankę.

Nie bądź obojętny! Udostępnij informację u siebie na stronie!

Pomoc dla Niny z Lublina

18 stycznia 2021|