Szkolenia z konsultacjami on-line WRZESIEŃ 2021

SZKOLENIA  OKRESOWE BHP W FORMIE SAMOKSZTAŁCENIA KIEROWANEGO Z KONSULTACJAMI ON-LINE

Firma Consultrix ma przyjemność serdecznie zaprosić na szkolenia z konsultacjami on-line na platformie Microsoft Teams, co jest nową inicjatywą, która pozwala na przekazanie pracodawcom i pracownikom oficjalnych i rzetelnych informacji, bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo uczestnicy szkolenia mają możliwość konsultacji na żywo z wykwalifikowanym wykładowcą COPiB Consultrix.

Przede wszystkim Uczestnicy szkolenia otrzymują na stałe profesjonalną prezentację szkoleniową dzięki której mogą zapoznać się z wiedzą i materiałem w pełnym skupieniu i w dogodnym dla siebie momencie.

Szkolenia z konsultacjami on-line na Platformie Microsoft Teams są wykładane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych. Co więcej Wykładowca omawia najważniejsze i aktualne informacje dotyczące zagadnień związanych ze szkoleniem bhp dla konkretnej grupy szkoleniowej, co pozwala uczestnikom szkolenia zadawać pytania na żywo.

Najbliższe szkolenia z konsultacjami on-line     ZAPISZ SIĘ!    
26 sierpnia 2021r. g. 10.00   Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców, osób kierujących pracownikami oraz dla pracowników inżynieryjno-technicznych

27 sierpnia 2021r. godz 10.00 Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych, nauczycieli, bibliotekarzy, lekarzy, personelu medycznego, farmaceutów, weterynarzy.

24.09, 1.10, 8.10.2021r. godz. 10.00
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników służby BHP, osób wykonujących zadania tej służby.
Szkolenia dla Nowowybranych Społecznych Inspektorów Pracy.

24.09, 1.10.2021r. godz. 10.00 Szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszego harmonogramu szkoleń stacjonarnych.

szkolenia on-line

16 sierpnia 2021|